Cześć
Ten post miał być już dawno ale nie miałam czasu go wstawić.
Wiec teraz pokażę wam moją półkę z książkami. Oczywiście książek mam więcej lecz na półce mam tylko te które są ,,okej" jak na mój wiek.
Na tej półce znajdują się między innymi książki na temat biologii. Anatomiczne oraz oczywiście książki które lubię.
Druga półka jest związana z moimi idolami. Można zobaczyć tam dwie książki z serialu Stranger Things oraz książkę Wszystko o Charli D’amelio.
Mam jeszcze sporo książek ale one są pochowane w szafkach.
Dziękuję za przeczytanie tego posta. Wiem,że jest krótki ale nie miałam jak zacząć tego bloga.